Технології

Google Pixel Watch: очікувані характеристики та дата анонсу

Google Pixel Watch

Видання Business Insider з посиланням на співробітників Google опублікувало інформацію про майбутній смарт-годинник компанії. Згідно зі звітом, новинка буде позиціонуватися як флагманський аксесуар на базі фірмових розробок в області апаратного і програмного забезпечення.

За інформацією джерела, Pixel Watch будуть оснащуватися круглим дисплеєм з мінімальними рамками по периметру. Моделі приписуються всі актуальні функції, включаючи пульсометр і трекер подоланої відстані, кілька модифікацій з різним діаметром корпусу і швидкознімне кріплення для ремінця.

Повідомляється, що користувачі новинки отримають доступ широкому набору функцій моніторингу стану здоров’я. Як стверджують інсайдери, компанія ще в листопаді цього року провела закрите тестування смарт-годин серед співробітників, і має намір представити гаджет в 2022-му. Раніше Google придбала компанію Fitbit, технології і сервіси якої імовірно будуть інтегровані в Wear OS при створенні новинки.

Читайте також:  Влада Дубая першою у світі повністю відмовилася від паперових документів

Очікується, що вартість розумних годин буде близька до актуальних моделей Apple Watch, хоча точних цифр джерело не повідомляє. Сама Google поки не робила офіційних заяв про реліз розумних годинників і їх технічні характеристики.