Технології

Браузер Edge “тролить” користувачів при спробі завантажити Google Chrome

Microsoft Edge

Після установки Windows багато користувачів запускають Edge лише для завантаження іншого браузера.

Схоже, що в Microsoft про це добре знають — судячи з недавнього «розслідування» порталу Neowin, в компанії вирішили боротися з таким сценарієм роботи свого дітища оригінальним способом.

Як зазначає видання, при спробі завантажити Chrome браузер Microsoft в деяких випадках запускає спливаюче вікно з різними оповіщеннями, які пропонують продовжити використовувати Edge.

Наприклад, компанія стверджує, що її продукт — «кращий браузер для інтернет-шопінгу», або нагадує, що він побудований на тому ж движку, що і Chrome, але «користується великою довірою з боку Microsoft».

Читайте також:  Lenovo назвала найперспективніші технології 2022 року

Microsoft Edge

Третє оповіщення, виявлене журналістами, і зовсім висміює браузер Google, називаючи його “вихідцем з 2008-го”. Це не перша спроба Microsoft в просуванні свого продукту-так, при пошуку будь-якого з сторонніх браузерів в результатах видачі Bing у верхній частині вікна з’являється рекламне повідомлення із зазначенням ключових переваг Edge. При цьому судячи зі статистики, “Google” залишається найпопулярнішим запитом у фірмовому пошуковику.