Технології

Названо найпопулярніші смайлики 2021 року

Смайлики

Некомерційна організація Unicode Consortium опублікувала цікаву статистику-рейтинг популярності смайликів за підсумками року, що минає. Компанія перерахувала емодзі, які найчастіше використовувалися в листуванні на самих різних платформах.

Незважаючи на те, що в системі Unicode налічується цілих 3663 доступних смайлика, стабільною популярністю користуються всього 100, на частку яких припадає 83% використань в листуваннях. Лідерами за кількістю відправок в період з 2019 по 2021 рік стали «сміх до сліз» (😂) і «серце» (❤️). При цьому на пристроях, що працюють під управлінням iOS і macOS, ці символи лідирують в рейтингу ще з 2017-го.

Unicode Consortium

Деякі емодзі стали використовуватися в цьому році набагато частіше, ніж раніше — так, (🎂) піднявся на 88 позицій і зайняв 25-е місце, (🎈) перескочив зі 139-го рядка рейтингу на 48-ю, а (🥺), доданий тільки в 2018-му, став 14-м за популярністю смайликом. Топ-10 найбільш часто використовуваних смайликів в світі за останній рік виглядає так: 😂 ❤️ 🤣 👍 😭 🙏 😘 🥰 😍 😊.

Читайте також:  LG показала прозорі та гнучкі дисплеї нового покоління

У Консорціум Unicode Consortium входять такі компанії як Apple, Facebook, Google і Microsoft. Вони надають інформацію по використанню смайликів, а також щорічно додають нові на iPhone і пристрої Android.