Авто

Polestar поділився першою фотографією нового кросовера розміром із Volvo XC90

Polestar 3

Polestar, електричний суббренд Volvo, поділився офіційною фотографією та інформацією про новий кросовер з індексом 3: новинка, яка за габаритами порівнянна з XC90, стане флагманом лінійки марки.

І Polestar 3, і Volvo XC90 дебютують протягом наступного року, причому якщо перший буде виключно електричним, то XC90 запропонують в тому числі з установками на базі ДВС. Обидві моделі будуть збирати на заводі Volvo в США в штаті Північна Кароліна.

Читайте також:  Першу партію пікапів GMC Hummer відправлено замовникам

Про Polestar 3 відомо, що в його основу ляже платформа Volvo SPA2. На відміну від XC90, електромобіль буде дворядним і отримає дві модифікації, з одно – і двомоторною установками.

На офіційному знімку можна розглянути дизайн новинки, навіть незважаючи на те, що кузов покритий камуфляжем: екстер’єр виконаний з оглядкою на концепт Polestar Precept зразка 2020 року, а фари мають характерну Т-подібну форму, через яку нагадують молот Тора.

Згідно з планами Polestar на найближчі кілька років, вже до 2025 року компанія збільшить продажі з нинішніх 10 тисяч машин на рік до 290 тисяч. Також компанія має намір розширити свою присутність: кількість країн, в яких представлений Polestar, зросте з 14 до 30.

Читайте також:  Відео: Kia Sportage з тріском провалив краш-тести

Що стосується наступного покоління XC90, то, за інсайдерською інформацією, модель можуть перейменувати в Embla: це побічно підтвердив генеральний директор Volvo Хакан Самуельссон. Слово Ембла запозичили зі скандинавської міфології – так звали першу жінку на землі.