Технології

У YouTube Premium з’явилася нова корисна функція

Youtube Premium

Після декількох місяців тестування в мобільному клієнті YouTube стала доступна нова можливість для передплатників Premium-версії сервісу.

Функція “Кнопки управління аудіопрогравачем” пропонує більш зручний і лаконічний інтерфейс при відтворенні музичних відео та іншого контенту.

При включенні нової опції елементи управління прослуховуванням замінюють стандартний інтерфейс під вікном відео. На його місці з’являються всі необхідні для управління переглядом кнопки-відтворення/пауза, наступний і попередній ролик, а також 10-секундна перемотування назад / вперед.

Читайте також:  Baidu оголосила терміни появи справжніх безпілотних машин

Нововведення доступне для всіх видів контенту. Для його активації необхідно зайти в меню в правому верхньому куті вікна і вибрати пункт «Кнопки управління аудіопрогравачем».

При бажанні можна вибирати режим роботи інтерфейсу між «аудіо» і «відео». У першому випадку картинка буде статичною. Також залишається можливість ставити лайки, зберігати відео в плейлист і управляти швидкістю відтворення. При цьому назва відео і каналу будуть вказані вище, а закрити цей плейлист можна в правому верхньому куті екрану.

Функція вже доступна як на Android- , так і на iOS-пристроях в деяких регіонах — скористатися їй можуть тільки підписники YouTube Premium.