Технології

Google анонсувала 10 нових функцій для всіх користувачів Android

Family Bell

Підводячи підсумки 2021 року, представники Google анонсували глобальний апдейт ОС Android. За запевненням компанії, незабаром користувачі отримають доступ відразу до десяти нових функцій, які істотно розширять функціональність системи.

Зокрема, Google представить функцію Family Bell, завдяки якій користувачі зможуть відстежувати сімейний розпорядок дня і планувати спільні події. У момент наближення важливого заходу всі члени сім’ї отримають нагадування. Крім того, будуть доступні гнучкі налаштування сповіщень про майбутні завдання.

Крім того, розробники мають намір випустити відразу кілька нових віджетів, які спростять взаємодію з популярними сервісами. Наприклад, користувачі “Google Play Книги” отримають швидкий доступ до бібліотеки і відстеження прогресу при прослуховуванні аудіокниг. Аналогічне нововведення чекає і сервіс YouTube Music-віджет забезпечить доступ до недавно прослуханих треків і елементів управління з домашнього екрану.

Читайте також:  Sony висловилася з приводу угоди Microsoft та Activision

У “Google Фото «з’явиться новий віджет “Люди і Домашні тварини”, запуск якого запланований вже на наступний тиждень. Досить вибрати кілька фотографій, після чого алгоритм згенерує готовий колаж. Оновлення торкнеться і функцію» спогади”, яка дозволить перейменовувати, персоналізувати і видаляти елементи з сітки фотографій.

Власників автомобілів чекає нововведення, яке дозволить системі Android Auto автоматично синхронізуватися зі смартфоном відразу після того, як користувач опиниться в салоні. Крім того, компанія готує кілька нових варіантів швидких відповідей на повідомлення, які дозволять оповістити людину про швидке прибуття або запізнення, не відволікаючись від дороги.

З’явиться в Android і можливість пошуку музики за допомогою голосу в будь-яких мультимедійних додатках, встановлених на смартфоні. Нарешті, стане доступно використання цифрового ключа для розблокування автомобіля-правда, на релізі функція буде доступна тільки для деяких моделей BMW.

Читайте також:  Google звинуватила Apple у тролінгу власників Android-смартфонів

У Google відзначили, що планують інтегрувати в оновлення і кілька функцій, пов’язаних з конфіденційністю. Для додатків з’явиться автоматичне відключення дозволів після закінчення певного періоду неактивності. Глобальний апдейт буде доступний на значній кількості пристроїв, а в числі мінімальних вимог зазначено наявність операційної системи не старше Android 6.0.

Джерело: androidpolice