Технології

Apple “поховає” ще одну застарілу модель iPhone

iPhone

Список вінтажних продуктів Apple скоро поповниться одним з найпопулярніших смартфонів компанії. Згідно просочилася в мережу внутрішньої службової записці, цим пристроєм стане представлений у вересні 2014 року iPhone 6 Plus.

До вінтажних Apple відносить гаджети, які не надходили в продаж протягом останніх п’яти років. Цікаво, що iPhone 6 Plus не був доступний в офіційному роздробі починаючи з 2016 року, а базову модель можна було купити в деяких регіонах в 2018-му, в кінці грудня поточного року буде оголошена вінтажною тільки Plus-версія смартфона. Після закінчення семи років гаджет перекладається в розряд застарілих і вважається «мертвим».

Читайте також:  У Pixel 6 знайшли новий баг. Виправляти його потрібно своїми руками

Apple iPhone 6 Plus

Поточний список продуктів компанії, які вважаються вінтажними, включає iPhone 4 (8 ГБ), iPhone 4s, iPhone 4s (8 ГБ), iPhone 5 і iPhone 5c.

“Apple припиняє все обслуговування обладнання для застарілих продуктів, за винятком ноутбуків Mac, які мають право на додатковий період ремонту тільки від батарей. Постачальники послуг не можуть замовляти деталі для застарілих продуктів”, — зазначає компанія.

iPhone 6 і iPhone 6 Plus стали першими смартфонами бренду з функцією безконтактної оплати через Apple Pay. Смартфони перестали отримувати програмну підтримку Apple з виходом iOS 13, яка була представлена в 2019 році. При цьому офіційні сервісні центри приймають в ремонт старі моделі гаджетів протягом семи років з дня випуску за умови наявності запасних частин.