Авто

Toyota зробить ставку на недорогі електромобілі

Toyota

Toyota, не раз критикувала повальний інтерес до електромобілів, все ж не має наміру залишатися осторонь від глобальних трендів. Віце-президент Toyota Motor North America з продуктового планування і стратегії Купер Еріксен поділився баченням електричного майбутнього, якого дотримуються в компанії.

Найважливіший аспект – ціна автомобіля, а запас ходу і потужність двигунів вторинні, розповів він в інтерв’ю Green Car Reports.

За словами Еріксена, Toyota має намір подбати про встановлення прийнятної для більшості вартості електромобілів: тільки в цьому випадку вдасться продати достатньо автомобілів, щоб зробити позитивний вплив на навколишнє середовище.

Згодом люди почнуть розглядати запас ходу електрокарів так само, як сьогодні – потужність. Наприклад, будь-хто хотів би володіти машиною з 400-сильним мотором, але через обмежені фінансові можливості доводиться задовольнятися 120-сильним. Так само і з електромобілями: великий запас ходу, за яким женуться виробники, в реальності зможуть дозволити собі тільки заможні люди, зазначив Еріксен.

Завдання полягає в тому, щоб досягти балансу ціни і запасу ходу, який виявиться задовільним для більшості споживачів. Крім того, топ-менеджер впевнений, що занепокоєння через малий запас ходу поступово зійде нанівець, коли люди звикнуть до електрокарів.

Toyota bZ4X

Toyota bZ4X

“Багато покупців електромобілів зрозуміють, що їм не потрібні 500-650 кілометрів”, – додав він.

Однак і в арсеналі японського виробника будуть далекобійні моделі, що проїжджають до 800 кілометрів на одній зарядці, але вийдуть вони під шильдиком Lexus. Так, в кінці наступного року буде представлений концепт LF-Z Electrified, який пізніше переродиться в серійну модель RZ 450h.

У вересні Toyota оголосила про плани витратити 13,5 мільярда доларів на розробку акумуляторів. Мета вкладень-знизити їх вартість на 50 відсотків у порівнянні з батареєю bZ4X, першого серійного електрокросовера марки.

Компанія вже працює над акумуляторами різних типів, в тому числі нікель-водневими, як на гібридному хетчбеку Aqua, і твердотільними. Крім цього, японці пообіцяли зайнятися просвітою громадськості: як показало недавнє опитування, 66 відсотків споживачів впевнені, що електрокари заправляють бензином.

Джерело: Green Car Reports