Політика

Bloomberg назвав 50 найвпливовіших людей світу

Олексій Навальний

Досягнення Альберта Бурли, Маккензі Скотт, Олексія Навального, Ванесси Паппас, Брітні Спірс та інших відомих особистостей визнані визначними.

Агентство Bloomberg у середу, 1 грудня, оприлюднило список найвпливовіших людей світу у 2021 році.

Зазначається, що у щорічному огляді згадані ті представники сфер бізнесу, розваг, фінансів, політики, науки та технологій, чиї досягнення в поточному році “заслуговують на визнання”.

Так, до розділу Бізнес серед інших був включений генеральний директор фармацевтичної компанії Pfizer Альберт Бурла. Досягненням підприємства у партнерстві з компанією BioNTech, як повідомляється, стало укладання угод на суму понад 36 мільярдів доларів на вакцину проти COVID-19, що зробило препарат “найбільш продаваним фармацевтичним продуктом цього року”.

Читайте також:  ЗМІ відомі терміни діалогу США з РФ про Україну

До категорії Фінанси віднесена, зокрема, одна з найбагатших жінок світу, екс-дружина глави Amazon Джеффа Безоса Маккензі Скотт. Вона, пожертвувавши після розлучення близько 8,6 мільярда доларів майже 800 благодійних організацій, названа найщедрішим філантропом.

До рубрики Політика серед інших внесено російського опозиціонера Олексія Навального. “Жорстокий критик Кремля ув’язнений понад 10 місяців після того, як оговтався за кордоном після отруєння”, – зазначило агентство.

Першою в розділі Наука та технології вказана головний операційний директор соцмережі TikTok Ванесса Паппас. До її досягнень віднесено те, що за перше півріччя у TikTok було більше завантажень у США (34,6 мільйона), ніж у двох його головних конкурентів – Instagram (17,7 мільйона) та Snapchat (14,2 мільйона) – разом узятих.

Читайте також:  Україна просить у США системи ПО Patriot - ЗМІ

Нарешті, у категорії Розвага однією з найвпливовіших названо популярну співачку Брітні Спірс, яка через п’ять місяців судових засідань у листопаді оголосила себе вільною від опіки свого батька, що тривала 14 років.