Технології

Ілон Маск заявив про ризик банкрутства SpaceX через Starship

Starship

Засновник SpaceX розіслав співробітникам внутрішній лист про стан справ компанії. Новини виявилися невтішними – за словами Ілона Маска, проблеми з амбітним проектом Starship можуть привести до серйозних наслідків для всієї корпорації, аж до її банкрутства.

За даними CNBC з посиланням на копію корпоративного листа, криза виробництва фірмових двигунів Raptor позначилася на справах компанії набагато гірше, ніж її керівництву здавалося кілька тижнів тому.

За словами глави SpaceX, він вкрай розчарований відсутністю прогресу в розробці цього вузла, і навіть був змушений особисто проводити вихідні на виробництві для усунення різних проблем.

Читайте також:  JBL на CES 2022: колонка з IP67 та компактні системи для вечірок

“Нам потрібні всі руки, щоб оговтатися від того, що, відверто кажучи, стало катастрофою. Ми зіткнемося з реальним ризиком банкрутства, якщо наступного року не зможемо досягти частоти польотів ракети-носія хоча б раз на два тижні», — зазначив Маск у зверненні до співробітників компанії.

Двигун Raptor розробляється для космічного корабля Starship, орієнтованого на польоти людей і доставку вантажів на місяць і Марс. У його створенні брав участь колишній віце-президента Propulsion Вілл Хелтслі, який був відсторонений від проекту на початку минулого місяця і згодом пішов з SpaceX. Представники компанії на запит журналістів CNBC про поточну ситуацію не відповіли.