Технології

Amazfit увійшов до трійки найбільших брендів смарт-годинників

Amazfit

Дослідницька фірма Counterpoint Research проаналізувала ринок розумних годин у третьому кварталі 2021 року. Згідно з представленими даними, бренд Amazfit, що належить компанії Huami, зумів значно поліпшити свої показники в порівнянні з 2020-м.

У звіті говориться, що за третій квартал 2021-го було відвантажено 9,9 мільйона розумних годинників Amazfit по всьому світу. Це на цілих 89% більше, ніж в аналогічний період минулого року. Це дозволило компанії увійти в трійку лідерів, обійшовши HUAWEI.

Варто відзначити, що в першому кварталі бренд Amazfit займав четверте місце в світі за кількістю відвантажених розумних годин. Всього ж за перші дев’ять місяців 2021-го компанія реалізувала 27,8 мільйона носяться пристроїв.

Читайте також:  Інсайдер назвав ціни всіх версій iPhone 14. «Прошки» подорожчають

За оцінкою фахівців Counterpoint Research, продукція Amazfit користується великою популярністю саме за межами рідного для компанії Китаю. Так, в період з липня по вересень 2021-го частка поставок на іноземних ринках склала 61,8% від загального числа.

Особливий попит на смарт-годинник Amazfit спостерігається в Італії та Іспанії, а в Туреччині кількість відвантажених смарт-годин бренду за перші дев’ять місяців 2021-го зросла на 324% в порівнянні з результатами 2020-го. Всього ж, починаючи з 2014 року, поставки пристроїв Zepp Health перевищили 100 мільйонів одиниць.