Авто

Власників BMW та електрокарів визнали схильними до психічних розладів

За кермом

Фахівці британського видання ScrapComparison провели дослідження, в ході якого з’ясували, власники яких автомобільних марок частіше за інших страждають психопатичними нахилами.

За даними експертів, дивна поведінка, проблеми в спілкуванні, а також егоцентричність і нарцисизм найбільше властиві водіям BMW. Слідом за баварським брендом в психопатологічному рейтингу розташувалися власники Audi і Fiat, які також часто виявляють «поганий характер».

У дослідженні фахівців взяли участь 2000 осіб, яких просили назвати марку, модель, колір, а також номерний знак свого автомобіля. Після цього всі респонденти пройшли тест на психопатію, результат якого оцінювали за 36-бальною шкалою, де від 0 до 18 балів вважали нормальним показником, а результат від 19 до 26 балів свідчив про ймовірну схильність до психічних розладів. Згідно з методикою, якщо людина набирає більше 27 балів, він є психопатом.

Читайте також:  Mercedes-Benz відмовився від участі у виставці споживчої електроніки у Лас-Вегасі

За результатами опитування, загальний середній бал склав 6,6. При цьому більше за інших відзначилися власники BMW. Їх показник в середньому склав 12,1 бала, що свідчить про високу схильність до прояву психопатичних рис.

На другому місці з результатом в 11,7 бала розташувалися водії Audi. Замикають трійку психічно неврівноважених автовласників з сімома балами власники машин марки Fiat. При цьому, найбільш адекватними водіями, згідно з дослідженням, стали власники автомобілів Skoda, Kia і Seat

При цьому показник власників BMW виявився не найвищим серед респондентів-власники електрокарів набрали середній бал 16,0 з 36 можливих. Власники гібридних машин трохи менш схильні до розладів, їх результат склав 10 балів, а ось власники машин з традиційним ДВС отримали лише 5,2 бала.