Авто

Infiniti не стане повністю переходити на електрокари

Infiniti

Кількома днями раніше Nissan представив свою стратегію розвитку Ambition-2030, яка передбачає великі інвестиції в розвиток електрифікованих автомобілів.

Тепер же марка Infiniti, що належить Nissan, уточнила свою роль в цьому плані: преміальний бренд теж зосередиться на розвитку електричного напрямку, проте повного переходу на електрокари не буде — Infiniti залишить клієнтам вибір силової установки.

У Infiniti заявили, що до 2030 року більшість продаваних автомобілів будуть електричними, але не все — це можна трактувати так, що в гамі збережуться моделі з іншими силовими установками, крім електричних.

Читайте також:  Подивіться на електричний кемпер з дистанційним та голосовим керуванням

Поки ж у Infiniti немає жодного серійного електрокара, хоча останні роки компанія показала кілька перспективних батарейних концептів.

У ролику, присвяченому стратегії Ambition-2030, можна помітити кілька тизерів майбутніх електромобілів: судячи з усього, компанія готує батарейний седан, крос-купе і повноцінний кросовер. Чи йде мова про серійні машини або шоу-карах, не уточнюється. Не оголошені і терміни їх появи.

Що ж стосується Nissan, то ця марка підтвердила вихід на ринок 23 нових «зелених» моделей, включаючи 15 електромобілів і гібриди e-Power. У 2024 році японці відкриють завод з випуску батарей в Йокогамі, а перехід до» вуглецевої нейтральності ” запланований на 2050 рік.

Читайте також:  Tesla випустила дитячий квадроцикл у дизайні Cybertruck

Згідно з планом Ambition-2030, до 2026 року обсяги продажів батарейних автомобілів в Європі досягнуть 75 відсотків, в Японії – 55 відсотків, а в Китаї – 40 відсотків. Відносно США плани трохи менш амбітні: 40-відсоткової частки Nissan планує домогтися тільки до 2030 року.