Авто

Найпотужніший BMW M знявся у кліпі. І він дуже дивний

BMW XM

Напередодні BMW представила шоу-кар Concept XM-найпотужніший кросовер М-підрозділу і за сумісництвом його перший гібрид. Концепт також покликаний продемонструвати вектор розвитку дизайну марки, яка вирішила не відмовлятися від гігантських «ніздрів» решітки радіатора.

Слідом за концептом, зовнішність якого багатьом здалася дивною, BMW M випустила не менш дивний кліп Knights A-coming з фентезійної естетикою, танцями і зеленим хромакеєм.

За описом BMW M, кліп являє собою “надихаюче музичне відео, що поєднує в собі унікальну локацію, експресивний танець і екстраординарний концепт-кар”. Що до локації, то, судячи з усього, мова йде про псевдосередньовічний замок, який облягають лицарі разом з Concept XM.

Читайте також:  Новий пікап Geely розкрили на патентних зображеннях

Однак в процесі дійові особи відволікаються на танці, а потім і зовсім випадають в порожній простір на зеленому, а потім на чорному тлі. У цій частині, правда, можна докладніше розглянути салон кросовера і оцінити габарити завдяки танцівниці.

Concept XM-друга повністю самостійна модель BMW M після M1, що випускався з 1978 по 1981 рік. Концепт оснастили гібридною силовою установкою M Hybrid на базі наддувного V8, що видає в сумі 750 кінських сил і 1000 Нм крутного моменту. На електриці кросовер проїжджає 80 кілометрів по циклу WLTP.

До 50-річчя підрозділу M наступного року Concept XM переродиться в серійну модель, яка встане на конвеєр заводу BMW в Південній Кароліні. За попередніми даними, початкова ціна складе близько 150 тисяч доларів.

Читайте також:  Nissan припинив випускати автомобілі в Іспанії

Джерело: BMW M / YouTube