Технології

Sony запатентувала геймпад для смартфонів

Sony

Інтернет-користувачів хлібом не годуй, тільки дай покопатися в справах великих компаній. І часом вони знаходять в документах щось цікаве – як і цього разу. Виявляється, Sony працює над новим пристроєм.

Відповідно до виявленого користувачами незвичайного патенту, Sony роздумувала (або все ще роздумує) на тему контролера для мобільних пристроїв.

Його дизайн нагадує DualShock 4 (геймпад PlayStation 4), а корпус пристрою, швидше за все, позбавлений вбудованого гіроскопа — для нахилу треба використовувати сам смартфон. Варто відзначити, що гаджети компанії і так можна підключати до телефонів за допомогою Bluetooth.

Читайте також:  Apple відродить iMac Pro з кардинально новим екраном

Sony

Хоча сам по собі патент говорить мало, він зайвий раз підтверджує бажання японської корпорації розвиватися в цьому незвичному для неї сегменті.

У минулому жовтні, наприклад, вона призначила Ніколу Себастьяні (колишнього главу по контенту Apple Arcade) на пост глави мобільного підрозділу, а Джим Райан (президент Sony) після цього виявив бажання перенести популярні серії в мобільний формат.