Технології

Революція Tecno у камерах Android-смартфонів: будуть рішення, як у iPhone

Android 11

Китайська компанія Tecno оголосила про свої передові розробки в області мобільної фотографії. У рамках вебінару “глобальні тенденції в області мобільних камер 2022: обговорення інновацій” її співробітники розповіли про головні тренди і представили технології, які будуть використовуватися в нових смартфонах вже з наступного року.

Tecno має намір стати першим виробником Android-смартфонів, який застосував технологію стабілізації із зсувом матриці, коли для компенсації трясіння пристрою під час зйомки відбувається зміщення сенсора, а не об’єктива.

Читайте також:  Windows 11 почала "різати" швидкість роботи SSD

Зараз таке рішення використовується тільки в топових моделях iPhone. Tecno стверджує, що його розробка забезпечує на 350% більш точну стабілізацію, і це навіть не межа. У смартфонах компанії технологія з’явиться вже в 2022-му.

Tecno

У наступному році також буде показаний концептуальний смартфон з телескопічним об’єктивом і великою діафрагмою. У компанії не уточнюють, яке оптичне наближення він зможе забезпечити. Нагадаємо, що лідером в цьому плані поки що залишається Samsung, чий Galaxy S21 Ultra має 10-кратне оптичне наближення.

Ще одним перспективним напрямком в Tecno вважають використання RGBW-сенсорів замість традиційних RGB. У них до червоного, зеленого і синього субпікселів додається Білий, що підвищує вловлюється матрицею кількість світла на цілих 60%.

Читайте також:  Лабораторія Motorola створюватиме особливі технології та гаджети

Крім того, лінзи виготовлені за технологією G + P підвищують світлочутливість ще на 30%. Комбінація цих рішень збільшує кількість уловлюваного камерою світла на 200%, що призводить до більш якісних фото і відео в умовах поганого освітлення.