Технології

Названо точну дату анонсу Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22

Авторитетний Інсайдер Ice Universe опублікував інформацію про терміни виходу смартфонів серії Samsung Galaxy S22. Свій звіт він доповнив деякими технічними характеристиками пристроїв, а також натякнув на випуск ексклюзивної версії флагмана для китайського регіону.

Якщо вірити наданим джерелом відомостей, презентація серії смартфонів Samsung Galaxy S22 відбудеться 8 лютого 2022 року. У продаж новинки надійдуть через десять днів-18 лютого.

Universe

За словами інформатора, мова про анонс глобальних версій новинок – їх запуск в Китаї відбудеться пізніше, при цьому вендор покаже і спеціальну модифікацію Bank of China для місцевого ринку.

Інсайдер також нагадав подробиці про конфігурацію основної і фронтальної камер майбутніх новинок-Galaxy S22 і S22+. Він стверджує, що флагмани будуть оснащуватися трьома тильними з роздільною здатністю 50 (f/1.8), 10 (f/2.4, 3-кратний оптичний зум) і 12 (f/2.2) мегапікселів, а також селфі-модулями на 10 Мп (f/2.2).

Передбачається, що стартова вартість серії Galaxy S22 складе $849. При цьому ціна Galaxy S22 + може піднятися на 50-100 доларів в порівнянні з торішньою моделлю: в топовій модифікації гаджет, за чутками, буде коштувати близько $1299. Представники Samsung публікацію інсайдера поки не прокоментували.