Політика

Корнієнко назвав розцінки за участь у перевороті

Олександр Корнієнко

Інформація про запропоновану тисячу гривень на добу надійшла від правоохоронців, пояснив Олександр Корнієнко.

Громадянам України пропонують тисячу гривень на день за участь у державному перевороті. Про це сказав перший віце-спікер Верховної Ради Олександр Корнієнко на брифінгу, повідомляє Українська правда у вівторок, 30 листопада.

За його словами, на 1 грудня “готуються якісь підвезення” людей у Київ. Про це він сказав, коли давав відповідь на питання, чи варто готуватися до державного перевороту, про нього заявляв Президент Володимир Зеленський.

Читайте також:  Столтенберг виключив вихід НАТО з країн Альянсу

“Чи варто готуватися вам (журналістам. – Ред.) чи всім? Я б радив вам приїжджати раніше. Тому що в рамках перевороту можуть бути заблоковані просто проходи (у Верховну Раду. – Ред.). Хоча коли людей збирають у регіонах за тисячу гривень на день – це якось на переворот менше схоже. Якщо вже люди не хочуть у перевороті брати участь безкоштовно – це питання до “переворотників”. Хоча, ну зараз погода дуже погана, може, треба й тисячу давати, щоб люди так змогли”, – заявив Корнієнко.

Він додав, що інформація про запропоновану тисячу гривень у нього від правоохоронців. Водночас Корнієнко не зміг відповісти на питання, хто пропонує тисячу – опозиція чи олігархи, він тільки відзначив, що “є різна інформація”.

Читайте також:  В Україні за добу щеплено 27 тисяч людей

На питання, чому не збирається РНБО, якщо держпереворот готується, перший віце-спікер сказав, що “РНБО збереться, коли потрібно буде”.