Технології

Microsoft Defender визнаний одним із найкращих антивірусів для Windows

Windows Defender

Дослідники незалежної організації AV-Test опублікували оновлений рейтинг найефективніших антивірусів для актуальних версій ОС Microsoft. Зі своїм завданням успішно впоралися не тільки платні програмні комплекси: одним з лідерів рейтингу став штатний «Захисник Windows», вбудований в систему.

У список кращих програмних рішень для захисту домашніх ПК увійшов 21 продукт різних розробників. Всі вони оцінювалися за шестибальною шкалою в трьох категоріях: ефективність розпізнавання загроз і видалення шкідливих файлів, продуктивність і зручність використання.

Читайте також:  Ілон Маск уточнив терміни відправлення людей на Марс

Microsoft Defender

В ході випробувань всім його учасникам був дозволений доступ в Інтернет для оновлень сигнатур в будь-який час.

Серія випробувань передбачала виявлення будь-яких типів загроз, включаючи хакерські атаки з використанням вразливостей нульового дня, а також зараження ПК за допомогою шкідливих електронних листів. Практично всі учасники тесту змогли набрати максимально можливі 18 балів.

Єдиним безкоштовним антивірусом серед продуктів, що показали найкращі результати, став Microsoft Defender. Очікується, що незабаром компанія представить його модифіковану версію з оновленим центром безпеки.