Авто

Новий Porsche 911 Targa пристосували для потреб поліції

Porsche 911 Targa

Майстерня TechArt пристосувала для потреб поліції Німеччини новий Porsche 911 Targa (992). Спортивну дводверку в лівреї силових структур зробили в рамках щорічного проекту Tune it! Safe! Шоу-кар відрізняється від звичайної 911 Targa не тільки розфарбуванням і проблисковими маячками – в TechArt занизили підвіску, додали непомітний аеродинамічний обвіс, перешили салон перфорованою шкірою і замінили штатні колеса на кастомні двоколірні.

Поліцейський Porsche 911 Targa від TechArt-зразок безпечного і правильного тюнінгу, побудований з позабюджетних коштів. Німецькі правоохоронні органи будуть задіяти спорткар у просвітницьких заходах, а публічний дебют новинки відбувся на шоу в Ессені.

Читайте також:  Власник Tesla Model 3 використовує електрокар для майнінгу криптовалюти

Porsche 911 Targa

Фото: TechArt

Тарга-нетиповий тип кузова для поліцейського автомобіля, тому світлодіодну балку довелося поставити не над головою водія, а ближче до задньої осі. Інша цікава деталь-стробоскопи в повітрозабірниках капота. Інші поліпшення зі стандартного набору TechArt-спортивні пружини із заниженням на 40 міліметрів, багатоспицеві диски Techart Formula V, карбонові накладки на бампери і бічні спідниці, а також стриманий спойлер.

Логотипи Porsche поступилися місцем лейблам TechArt, кермо, центральний тунель і дверні карти покрили перфорованою шкірою з малюнком у вигляді картатого прапора, а по центру з’явився пульт управління спецсигналами і сигнально-голосовим пристроєм.

Змін в силову установку не вносили: під капотом 385-сильний (450 Нм) опозитний шестициліндровий 3,0-літровий двигун, коробка передач — 8-ступінчастий «робот», привід повний.

Читайте також:  Розкрито назву першого електричного кросовера Acura

Програма Tune it! Safe! діє з 2005 року, причому ініціативу підтримують і німецькі тюнінг-ательє, і Міністерство транспорту Німеччини. Ефектні шоу-Кари на зразок поліцейського 911 Targa повинні привернути увагу до проблеми кустарного втручання в конструкцію автомобіля.