Авто

Tesla випустила карбон-керамічні гальма для електрокара Model S

Tesla

Американська компанія Tesla анонсувала нову опцію для електричного хетчбека Model S в найбільш швидкій і потужній модифікації Plaid-карбон-керамічні гальма вартістю 20 000 доларів.

Комплект гальм стане доступний для замовлення в середині наступного року. Відзначається, що карбон-керамічні гальма Сумісні виключно з 21-дюймовими колісними дисками моделі Arachnid.

Як повідомляє видання Electrek, в набір входять два передніх карбон-керамічних диска діаметром 410 міліметрів і товщиною 40 міліметрів, два задніх диска діаметром 410 міліметрів і товщиною 32 міліметри, шестипоршневі передні супорти і чотирипоршневі задні супорти, комплект колодок і гальмівна рідина з поліпшеними характеристиками.

Читайте також:  У мережу злили фотографії Toyota Sequoia нового покоління

“Комплект карбон-керамічних гальм для Model S Plaid, розроблений для незабутніх вражень на гоночній трасі, являє собою повний комплект обладнання, що забезпечує багаторазове максимальне гальмівне зусилля під час високошвидкісного водіння», — зазначає Tesla.

У перспективі для Model S Plaid можуть з’явитися й інші аксесуари для їзди по треку, адже серійний електрокар побив рекорд Porsche Taycan на гоночній трасі Нюрбургринг.

Найшвидша і найпотужніша модифікація ліфтбека витратила на “короткий” коло (20,6 кілометра) 7 хвилин 30,9 секунди — на 12 секунд менше, ніж знадобилося Porsche Taycan Turbo. Середня швидкість, яку розвинула Model S в рекордному заїзді, склала 166,3 кілометра на годину. Model S Plaid отримала тримоторну силову установку потужністю 1034 кінських сили.