Авто

Новий Lexus LX виявився у 2,5 раза дорожчим, ніж Land Cruiser 300

Lexus

Новий Lexus LX дебютував півтора місяці тому, але ціни на позашляховик ні на одному ринку досі не опубліковані. На цьому тижні в Японії відкрився передзамовлення на бензинові LX 600, а один з дилерів поділився з пресою фотографією брошури Lexus. Базовий LX оцінили в 12,5 мільйона єн; ціни на топ-версію Executive стартують з 18 мільйонів єн. Флагман Lexus виявився в 2,5 рази дорожче, ніж Land Cruiser 300 (від 5,1 мільйона єн).

З брошури Lexus випливає, що різниця між звичайним LX 600 і позашляховиком з пакетом Off-Road-близько 3,2 відсотка, при цьому обидві версії можуть бути як з п’яти-, так і семимісним салоном.

Читайте також:  Ford пояснив, чому екстремальний Bronco назвали Raptor, а не Warthog

Всі “шестисоті” доступні з бензиновим 415-сильним (650 Нм) 3,5-літровим V6 з подвійним турбонаддувом і 10-швидкісним “автоматом”; повний привід з блокуванням міжосьового диференціала — стандартне оснащення.

На вершині лінійки LX комплектація Executive з розкішним чотиримісним салоном і мультиконтурними кріслами з оттоманками на другому ряду. Такий позашляховик виявиться майже в півтора рази дорожче базового, причому за деякі опції на зразок аудіосистеми Mark Levinson все одно доведеться доплачувати.

Lexus

В Японії стартова ціна на Lexus LX після зміни поколінь збільшилася приблизно на десять відсотків, і місцевий прайс-лист в перерахунку на вітчизняну валюту не лякає. Наприклад, ціна базового LX 600 (12,5 мільйона єн) відповідає 2,89 мільйона гривень, а 18 мільйонів єн еквівалентні 4.16 мільйонам гривень. Однак корпорація Toyota готується до ажіотажного попиту, тому перші покупці позашляховиків будуть змушені підписати спеціальний договір, що забороняє перепродаж протягом певного часу.

Читайте також:  Електрокросовер Nissan Ariya поділився технологіями з місяцеходом

Якщо співвідношення цін між Toyota Land Cruiser 300 і Lexus LX 600 збережеться в нашій країні, то після зміни поколінь японський преміум-позашляховик подорожчає в рублях більш ніж в 1,5 рази.

Втім, навіть в Японії офіційні поставки почнуться в другій половині січня, а на інших пріоритетних ринках новий LX чекають до кінця першого кварталу 2022 року.

Джерело: Best Car Web