Авто

Ford не планує випускати важкі електропікапи

Ford F-350 Super Duty

Концерн Ford не планує випускати важкі електричні пікапи. Президент північноамериканського філії Ford Кумар Галхотра дав зрозуміти, що зараз розробки важких автомобілів з акумуляторними батареями не ведуться.

Журналісти вважають, що поки електричні пікапи поступаються по буксирувальним можливостям — і це головна причина збереження силових установок на викопному паливі у важких вантажівок.

Перший електричний пікап Ford-F-150 Lightning-користується ажіотажним попитом: за три тижні новинка зібрала понад 100 тисяч попередніх замовлень, а за підсумками шести місяців число бронювань наближається до позначки 200 тисяч.

Читайте також:  Подивіться на електричний кемпер з дистанційним та голосовим керуванням

Покупців не збентежило, що електропікап — не найкращий тягач в сімействі. Новий F-150 Lightning може буксирувати 4536-кілограмовий причіп, тоді як для самого здатного бензинового вантажівки краще аж на 40 відсотків.

Однак в лінійках Super Duty і Heavy Duty тягові можливості виходять на перший план — між Ford, General Motors і Stellantis ведеться неофіційна «гонка озброєнь», завдяки якій споживачам пропонують все більш потужні і витривалі моделі. Наприклад, нинішній рекордсмен-RAM 3500-може тягнути 17-тонний причіп!

Втім, в довгостроковій перспективі електрифікація важких пікапів може бути неминуча, адже глобальна стратегія Ford має на увазі повну відмову від двигунів внутрішнього згоряння.

Читайте також:  Hennessey анонсувала шестиколісний електрокар потужністю 2400 к.с.

Джерело: Detroit Free Press