Авто

Cadillac випробує свій перший електрокросовер у пустелях та Арктиці

Cadillac Lyriq

Компанія Cadillac поділилася інформацією про ходові випробування електричного кросовера Lyriq, які до теперішнього часу завершені приблизно на 80 відсотків.

Частиною процесу тестування є комплексні вправи в різних кліматичних умовах і на різних поверхнях, зазначає виробник. Якщо все піде за планом, перші клієнти повинні отримати свої електрокари на платформі Ultimum від GM у другому кварталі 2022 року.

«Ми провели незліченну кількість годин за кермом кросоверів Lyriq з нашого тестового парку, а також у віртуальному середовищі, щоб переконатися, що ми надамо нашим клієнтам всебічний розкішний досвід, виражений в абсолютно новій електрифікованої формі», — сказав головний інженер проекту Lyriq Джеймі Брюер.

Читайте також:  З'явилися подробиці про новий кросовер Renault Austral

«При цьому ми залишаємося вірними обіцянкам нашого бренду, приділяючи першочергову увагу якості та інтуїтивно зрозумілим інтегрованим технологіям». Ходові випробування електрокроссовера включали тести під палючим сонцем і в лютий мороз. «Клієнтам сподобається цей досвід водіння і ми відчуваємо, що він змінить їх очікування щодо електромобілів класу люкс», — запевняє Брюер.

Після того, як у вересні поточного року компанія Cadillac відкрила прийом замовлень на свій перший серійний електромобіль, весь тираж підготовленого до запуску виконання Debut Edition був зарезервований онлайн всього за 19 хвилин. Початок поставок заплановано на другий квартал 2022 року.

Дебютна серія складається з 1500 кросоверів, вартість електрокара склала 59 990 доларів. Lyriq оснащений 340-сильною електричною силовою установкою і батареєю ємністю 100 кіловат-годин. На одній зарядці кросовер долатиме близько 480 кілометрів.