Економіка

У Кабміні заявили про рекордний доларовий ВВП

Юлія Свириденко

За підсумками року Внутрішній валовий продукт України складе приблизно 195 мільярдів доларів.

Україна завершує 2021 рік із найвищим доларовим ВВП за всю історію – близько 195 мільярдів. Про це у суботу, 27 листопада, заявила міністр економіки Юлія Свириденко у Facebook.

“Наступного року ми плануємо вийти на високі темпи зростання внутрішнього валового продукту завдяки старту низки програм. Зокрема, масштабна термомодернізація житлових будинків, комплексне відновлення систем зрошення на Півдні України, масове дешеве іпотечне кредитування, активне фінансування експортерів”, – заявила Свириденко.

Читайте також:  Нацбанк різко збільшив продаж валюти

Вона разом із міністром оборони Олексієм Резніковим та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою провела онлайн зустріч із представниками найбільших міжнародних інвестиційних компаній та фондів, які інвестують в Україну.

“Ми поінформували інвесторів про поступове поліпшення наших макроекономічних показників та прогнози на найближчий рік”, – зазначила Свириденко.

У свою чергу Резніков повідомив, що ситуація на Донбасі є досить стабільною, а Кулеба запевнив інвесторів, що негативні інформаційні повідомлення з боку Росії мають на меті виключно дестабілізувати ситуацію навколо України.