Технології

Розумний годинник BYD вміє віддалено керувати автомобілем

BYD smart watch

Великий китайський автовиробник BYD, що поступається за ринковою капіталізацією тільки Tesla і Toyota, представив фірмовий розумний годинник. Він не тільки вміє стежити за фізичною активністю власника, але і повністю замінює традиційні ключі від автомобіля.

Смарт-годинник BYD пропонують автовласникам куди більше можливостей, ніж будь-які інші розумні годинник на ринку. З їх допомогою можна відкривати і блокувати двері і багажник, опускати і піднімати скла, управляти системою клімат-контролю і кондиціонером, посилати на автомобіль сигнал пошуку і навіть віддалено включати запалювання. Крім того, на гаджет передаються різні дані з машини, такі як швидкість, обороти двигуна та інше.

Читайте також:  Аналітики розповіли, які соцмережі стануть лідерами у 2022 році

BYD

Годинник підтримує і більш звичні функції, такі як вимірювання пульсу, відстеження кількості пройдених кроків, оповіщення про вхідні дзвінки і повідомлення, відображення погоди і, звичайно ж, показ часу. Як видно на зображеннях, доступно кілька варіантів циферблатів з різною відображається на них інформацією.

Повідомляється, що годинник буде офіційно представлений в грудні. Варто відзначити, що продукт не унікальний, оскільки BYD ще в 2012 році показувала пристрій (на відео вище), що замінює ключ від автомобіля.