Авто

KIA EV6 побив світовий рекорд Tesla за часом зарядки в дорозі

Kia EV6 Long Range

Новий електрокар KIA EV6 здійснив багатоденну подорож до США, проїхавши всю країну від океану до океану. При цьому був встановлений світовий рекорд за часом, витраченим на підзарядку в дорозі. Автомобіль з великим відривом перевершив результат Tesla Model S.

Маршрут був прокладений зі сходу на захід з Нью-Йорка в Лос-Анджелес. Автомобіль подолав цей шлях за 7 днів. На зарядку в цілому пішло 7 годин 10 хвилин і одна секунда. Для порівняння, попередній рекорд був встановлений на Tesla Model S. тоді на підзарядку в дорозі знадобилося 12 годин 48 хвилин і 19 секунд. Так що KIA EV6 зумів обійти дітище Ілона Маска більш ніж на 5,5 години.

Передбачається, що для установки рекорду використовувалася топова модифікація задньопривідної версії KIA EV6 з двигуном потужністю 229 кінських сил з 350 Нм крутного моменту і акумулятором ємністю 77,4 кВтг, заряду якого вистачає на 480 кілометрів.

Новий рекорд стане хорошою рекламою для автомобіля від KIA. Модель EV6 повинна буде надійти в продаж на початку 2022 року одночасно з флагманським електричним позашляховиком EV9.

“Рекордний Пробіг EV6 є останнім сигналом того, що Kia стане лідером в популяризації електромобілів”,-заявив Рассел Вейджер, віце-президент з маркетингу Kia America.