Технології

Xiaomi визнала, що поступається Apple

xiaomi mi 11 t

На цьому тижні Xiaomi опублікувала фінансовий звіт за третій квартал поточного року. У ньому було сказано, що компанія посіла третє місце за кількістю відвантажених смартфонів у світі, поступившись Samsung і Apple. Представник китайського гіганта пояснив, чому так сталося.

Важливо відзначити, що в другому кварталі цього року Xiaomi відвантажила 16,7% від загального числа смартфонів, обійшовши Apple і зайнявши друге місце. У третьому ж кварталі її частка склала 13,5%, що виявилося нижче, ніж у компанії з Купертіно.

Коментуючи цю ситуацію, старший віце-президент Xiaomi Ван Сян розповів, що через глобальну нестачу чіпів було поставлено приблизно на 10-20 мільйонів пристроїв менше, ніж могло б. Однак головною причиною він чесно визнав вихід нових iPhone 13-ї серії, які викликали великий ажіотаж серед покупців.

Читайте також:  Samsung розробив «електронні мізки» майбутніх Volkswagen

У своїй заяві Ван Сян зазначив, що продажі їх преміальних смартфонів продовжують рости і за перші три квартали 2021-го склали 18 мільйонів екземплярів — 12,8% від усіх реалізованих пристроїв.

Для порівняння, минулого року цей показник становив менше 8%. Представник Xiaomi додав, що вони мають намір слідувати нинішній стратегії, роблячи упор на більш дорогі моделі. Також одним з першочергових завдань компанії зараз є посилення впливу бренду, щоб все більше тих, хто вибирають смартфони преміум-класу, знали про Xiaomi.