Авто

Cadillac запатентував три нові назви для майбутніх моделей

Cadillac Lyriq

Відомство з патентів і товарних знаків США (USPTO) зареєструвало патентну заявку компанії Cadillac на кілька нових торгових марок, призначених для майбутніх моделей — Vistiq, Lumistiq і Escalade IQL. Перші дві назви, очевидно, призначені для електрокарів — про це говорить характерне закінчення слова, а ось третє поки залишається загадкою. Ймовірно, саме так назвуть майбутній електричний позашляховик Ескалейд — вірніше, його довгобазну версію.

Як повідомляє видання Car & Driver, крім нового товарного знака Symboliq, компанія Cadillac зареєструвала права на торгові марки Vistiq, Lumistiq і Escalade IQL.

Читайте також:  Ford готує новий позашляховик Everest

Швидше за все, Vistiq і Lumistiq будуть називатися прийдешні електричні моделі, а Escalade IQL, по всій видимості, зарезервовано для електричної версії позашляховика Escalade.

Причому буква L може позначати подовжену модифікацію позашляховика. Якщо гіпотеза виявиться вірною, короткобазний Ескалейд отримає індекс IQ. Прем’єра флагманського позашляховика Cadillac на електротязі очікується в 2024-2025 роках, причому він не замінить собою бензинову версію, а доповнить модельний ряд марки.

Що важливо, в General Motors дозволили виданню Car & Driver поглянути на прототип майбутнього електричного Escalade і він зовсім не буде являти собою вже існуючий позашляховик, але з електричною силовою установкою замість 6,2-літрового V8 під капотом.

Читайте також:  Представлений Mercedes-AMG G 63 з розгоном до сотні за 3,69 секунди

Електрокар отримає менш незграбні форми кузова, але при цьому більш стрімке Вітрове скло — як у електричного пікапа GMC Hummer EV. Власне, електровнедорожник буде побудований на тій же електричній архітектурі Ultium, що і відроджений Хаммер.