Технології

Інсайдер про iPhone SE Plus: ціна та ключові характеристики.

iPhone SE Plus

Галузевий аналітик Мін-Чі Куо опублікував звіт, присвячений майбутнім “бюджетникам” Apple-новим моделям серії iPhone SE. За його словами, в наступному поколінні гаджетів з’явиться і Plus-версія, при цьому обидва пристрої отримають важливу зміну в порівнянні з попередником.

Згідно з джерелом, майбутній iPhone SE Plus збереже габарити класичної моделі iPhone 8, але додасть в діагоналі екрану за рахунок більш тонких рамок — з 4,7 до 5 дюймів.

Крім того, модель може обзавестися флагманським процесором Apple A15 Bionic, хоча всередині компанії нібито тестується і варіант з більш доступним чіпом A14. Вибір платформи, за словами аналітика, буде прямо залежати від стратегії ціноутворення, яку буде переслідувати Apple.

Читайте також:  Samsung анонсувала гнучкий OLED-дисплей підвищеної міцності

Крім того, ключовим апаратним нововведенням в рамках прийдешньої серії, як стверджує Куо, стане підтримка мобільних мереж п’ятого покоління.

Очікується, що базовий iPhone SE 3 виявиться найдоступнішим смартфоном Apple з 5G-модемом — його ціна імовірно складе близько $469. Точна дата анонсу новинки поки невідома.