Технології

Samsung анонсувала гнучкий OLED-дисплей підвищеної міцності

Samsung: S-подібний дисплей

Компанія поділилася подробицями про свою нову розробку-гнучку OLED-матрицю зі збільшеним терміном служби. За запевненням Samsung, незважаючи на мінімальну товщину і зменшений радіус вигину, панель наступного покоління переживе 200 000 циклів складання без втрати працездатності.

Samsung

При активній повсякденній експлуатації згинається смартфона термін служби дисплея нового типу імовірно складе не менше п’яти років. Крім того, за рахунок використання ультратонкого захисного скла UTG компанії вдалося поліпшити якість передачі кольору.

Нарешті, OLED-матриці нового покоління дозволяють досягти мінімального радіуса складання в 1,4 міліметра. Завдяки цьому виробник зможе значно спростити конструкцію петель і зменшити зазор між двома половинками пристрою.

Читайте також:  Samsung прояснила долю флагманського процесора Exynos 2200

Samsung

Очікується, що найближчим часом Samsung також розширить виробництво панелей QD-OLED з квантовими точками в Південній Кореї. Компанія вже подбала про переоснащення одного зі своїх заводів під випуск OLED-екранів шостого покоління розміром 1850х1500 міліметрів. Очікується, що підприємство L8 – 1 забезпечить виробництво до 30 000 одиниць такої продукції щомісяця.

Samsung

У річному еквіваленті завод L8 – 1 дозволить виготовляти до одного мільйона 55-і 65-дюймових телевізорів. В рамках підприємства також буде розширено виробництво QD-OLED панелей розміром 2500х2200 міліметрів.