Суспільство

Кузін розповів, як вдалося відтягнути пік пандемії

Навчання під час пандемії

Відстрочити початок піку захворюваності порівняно з європейським допомогли обмеження для тих, хто прибуває з Росії, каже санлікар.

Відстрочити пік захворюваності на коронавірус в Україні вдалося за рахунок введення обов’язкової самоізоляції для тих, хто повернувся з Росії, заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна.

“Саме за рахунок впровадження такої норми нам вдалося відтягнути початок піку захворюваності в порівнянні з європейським піком, який стався раніше, ніж у нас. Зміст цієї норми полягає в тому, що будь-яка особа, яка перебувала на території РФ протягом семи днів, підлягає обов’язковій самоізоляції, яка контролюється через додаток Вдома, причому ізоляцію неможливо припинити достроково, навіть якщо ця людина здасть хоч 10 ПЛР-тестів”, – сказав він

Читайте також:  Мешканцю США загрожує 20 років ув'язнення за картку Pokemon

Також санлікар розповів, що у лікарнях східних та південних областей України додається більше ковідних ліжок, оскільки ці регіони не були повністю залучені до весняної хвилі і навесні ліжковий фонд там не був мобілізований у повному обсязі.