Технології

WhatsApp отримає одну з корисних фішок Telegram

WhatsApp

У закритій бета-версії популярного месенджера з’явилася нова можливість кастомізації повідомлень, яка вже кілька років доступна в Telegram. За даними інсайдерів, незабаром користувачі програми зможуть не тільки завантажувати стікери сторонніх розробників, але і створювати власні.

З’явився в мережі скріншот демонструє новий елемент інтерфейсу WhatsApp-кнопку “Додати” в меню пошуку стікерів для вікна чату. Як стверджує джерело, з її допомогою можна вручну завантажувати в профіль месенджера вподобані зображення, а потім обрізати їх до стандартного розміру за допомогою меню Редагування.

WhatsApp

Повідомляється, що функція незабаром буде запущена на платформі Android, а пізніше добереться і до iOS-пристроїв. На поточний момент WhatsApp дозволяє додавати сторонні стікери тільки із зовнішніх додатків. Дата релізу нововведення розробниками поки не оголошена.

Читайте також:  Розумний годинник BYD вміє віддалено керувати автомобілем

Крім того, за словами інсайдерів, компанія працює над змінами Політики конфіденційності. Зокрема, користувачі отримуватимуть додаткову інформацію про дані, які збирає месенджер, і про те, як вони використовуються.