Авто

Porsche випустить нову модель з сімома місцями та незвичайною зовнішністю

Porsche

Видання Automotive News поспілкувалося з дилерами Porsche і з’ясувало, що німецький виробник готує нову флагманську модель, яка розташується на сходинку вище Cayenne.

Йдеться про автомобіль з трьома рядами сидінь, сімома посадочними місцями і незвичайною за мірками Porsche зовнішністю. За попередньою інформацією, кросовер (або ліфтбек) стане частиною таємничого проекту Landjet, а значить, його компонування і технічна складова будуть уніфіковані з аналогічними моделями Audi і Bentley.

Проект Landjet досі оповитий таємницею. З великою часткою ймовірності, це електрокар нового покоління, на основі якого будуть побудовані флагманські електричні моделі Audi, Porsche і Bentley.

Читайте також:  У Tesla назвали зарядні станції Ford поганою копією своїх зарядок Supercharger

Поки невідомо, до якого ринкового сегменту їх віднесуть, але повідомляється, що у внутрішній документації Volkswagen Group конкурентом «Лендджета» називають Ліфтбек Tesla Model S. Опитані ж Automotive News дилери Porsche описали його як «машину нового типу, напівседан-напівкроссовер».

Інший представник марки не знайшов зв’язку з нинішньою фірмовою стилістикою. Машина виглядає незвично і має плоску корму, яка «несхожа на Macan або Cayenne». Передбачається, що новий Porsche отримає салон на сім місць, гібридну установку з зарядкою від мережі і повністю електричну версію з запасом ходу більше 640 кілометрів, а з’явиться на ринку лише після 2025 року.

Читайте також:  Fiat готує потужний кросовер під маркою Abarth

Час, що залишився роль флагмана буде виконувати Cayenne Turbo GT, рекордсмен Північної петлі, доступний тільки в кузові купе. Такий кросовер оснащений V8 4.0 (640 к.с. і 850 Нм), перекаліброваним восьмидіапазонним автоматом, титановим випуском без центральної секції, а також системами придушення кренів, векторизації тяги і повнокерованим шасі.

На розгін до ста Cayenne Turbo GT витрачає 3,3 секунди, а його «максималка» становить 300 кілометрів на годину.