Авто

Tesla зніматиме водіїв на відео під час використання автопілота

Tesla

Компанія Tesla оголосила про впровадження додаткової системи контролю за водіями при включеному автопілоті. Відеокамери, встановлені в салоні, будуть відстежувати напрямок погляду.

Дана міра покликана сконцентрувати увагу водія на дорозі для виключення можливості аварій. При цьому відмовитися від відеозйомки під час автоматичного водіння не вийде. Всі власники електромобілів повинні підписати нову угоду користувача.

Раніше компанія Tesla здійснювала контроль за станом водія за допомогою спеціальних датчиків, що визначають момент повороту рульового колеса.

Читайте також:  Депутати хочуть суттєво посилити покарання за перевищення швидкості

Однак після низки аварій за участю електрокарів, що рухалися в автоматичному режимі, фахівці визнали, що цього недостатньо. В якості додаткового контролю Tesla буде відстежувати погляд водія під час руху з включеним автопілотом. Таким чином, система буде стежити, відволікається людина під час руху, наприклад, на смартфон.

Tesla

Камера, розташована над дзеркалом заднього виду, зможе виявити неуважність водія і попередити його звуковими сигналами при включеному автопілоті.

Причому відмовитися від нової системи контролю не вийде, оскільки всі власники електрокарів повинні будуть підписати нову угоду користувача, дозволивши компанії збір персональних даних.

У середині серпня влада США почала розслідування, в ході якого планує перевірити роботу системи автопілота Tesla. Причиною офіційної перевірки стала серія аварій електрокарів з машинами екстрених служб.

Читайте також:  Cadillac запатентував три нові назви для майбутніх моделей

Джерело: Autoevolution.com