Технології

Інсайдери: Pixel 6a отримає процесор Tensor та урізану камеру

Pixel 6a

Колекцію чуток про специфікації «бюджетного» Pixel 6a поповнило видання 9to5Google. Грунтуючись на останніх звітах інсайдерів, журналісти детально розповіли про очікувані технічні характеристики нового представника фірмової серії смартфонів.

За даними джерела, візуально новинка буде ідентична моделі Pixel 6 при трохи менших габаритах. На тильній стороні пристрою розміститься виступаючий над поверхнею корпусу модуль основної камери, а фронтальний датчик виробник вріже в 6,2-дюймовий екран.

За наявною інформацією розміри смартфона будуть дещо менше Pixel 6 через використання більш компактного 6,2-дюймового дисплея.

Читайте також:  Ювілейна версія Chrome "зламає" деякі сайти. Google шукає рішення

Повідомляється, що гаджет обзаведеться тим же процесором Google Tensor, що і інші пристрої серії. При цьому компанія нібито відмовиться від використання 50-мегапіксельного датчика основної камери на користь більш доступного Sony IMX363 з роздільною здатністю 12 Мп.

Крім того, в Pixel 6a не буде аналогового 3,5-мм роз’єму для навушників. Презентація “бюджетного флагмана” очікується на початку 2022 року.