Технології

Автори Cyberpunk 2077 шкодують про впровадження у гру нелінійності

Cyberpunk 2077

Нелінійність і можливість самостійно приймати рішення зазвичай вважаються великими плюсами для рольової гри. Однак у випадку Cyberpunk 2077 розробники, схоже, занадто захопилися цією концепцією, чим ускладнили процес підготовки екшен-RPG. Про це поміркували самі співробітники CD Projekt RED.

Розмова про нелінійність в Cyberpunk 2077 зайшла на особистій трансляції квест-директора гри Павла Саско, де також був присутній дизайнер квестів Філіп Вебер. Автори екшен-RPG прийшли до висновку, що даремно додали в гру занадто багато незначних рішень. У приклад вони надали геймерам можливість по-різному добиратися до точки початку місії: користувач міг поїхати з NPC, дістатися самостійно, погодитися на поїздку, але відмовитися сідати в машину або взагалі не робити вибір.

Кожне з цих рішень передбачало різні наслідки, в тому числі в плані взаємодії NPC один з одним і з гравцем. Вебер зазначив, що CD Projekt RED варто було відмовитися від такої системи, оскільки вона навряд чи додає глибини розповіді, але вимагає тривалого опрацювання з урахуванням різних варіантів.

За словами Саско і Вебера, це не єдиний елемент, складність реалізації якого розкрилася тільки в процесі підготовки тайтла. Нагадаємо, що Cyberpunk 2077 вийшла в грудні 2020 року і отримала масу критики через поганий технічний стан і відсутність багатьох обіцяних механік. CD Projekt RED відразу приступила до поліпшення гри — за чутками, цей процес затягнеться на п’ять років і торкнеться всіх аспектів екшен-RPG.