Авто

Черга за новими Renault Duster розтягнулася до наступного року

Renault Duster

Європейські покупці зіткнулися з серйозним дефіцитом нових автомобілів, який спровокував спочатку коронавірус, а потім криза напівпровідників. Зокрема, проблеми виникли у групи Renault-покупці змушені чекати нові автомобілі мінімум по півроку. Так, замовлений в листопаді Duster вийде забрати не раніше травня 2022 року. А деякі моделі і зовсім не можна купити.

Автомобілі румунської марки Dacia, що входить до складу Рено, і так зазнали вимушених змін За останній рік. Наприклад, вони позбулися системи екстреного гальмування, бічних подушок безпеки, підігріву бічних дзеркал, мультимедійної системи і електричних регулювань.

Читайте також:  Skoda показала перші зображення бюджетного седана Slavia

Однак навіть така оптимізація не допомогла компанії нагнати попит на нові автомобілі. Терміни поставок весь час збільшуються, зараз черга на нові машини розтягнулася вже майже на півроку.

Будь-який автомобіль бренду з Renault Group, який замовили в жовтні, зможуть доставити клієнту не раніше початку 2022 року.

Ситуація з новими автомобілями Dacia ще гірша-замовлені в листопаді автомобілі вийде забрати не раніше квітня, а нові кросовери Duster доставлять не раніше травня 2022 року.

Оновлений Dacia Duster представили влітку поточного 2021 року. Кросовер отримав злегка змінений дизайн екстер’єру в дусі останнього Sandero, розширений набір електронних помічників (від більшості з яких пізніше довелося відмовитися) і нову мультимедійну систему.

Читайте також:  Продажі електромобілів встановили новий рекорд

Джерело: Autoexpert.ro