Авто

Polestar уперше показала конкурента Tesla Model S

Polestar

Шведська компанія Polestar опублікувала документальний відеоролик під назвою Precept: from Concept to Car, в якому анонсувала новий електричний гран-турер під індексом 5.

На кадрах частково розкритий зовнішній вигляд майбутньої новинки, а також показаний концептуальний варіант інтер’єру, який надалі буде істотно перероблений. Продажі спортивної моделі марки очікуються в Європі в 2024 році.

Концептуальний Polestar 5 отримав купеподібний кузов, масивний панорамний люк, вузьку передню оптику, а також злитий задні світлодіодний ліхтар і традиційні дзеркала заднього виду.

Читайте також:  Депутати хочуть суттєво посилити покарання за перевищення швидкості

За словами розробників, зовнішній вигляд моделі навіяний еволюційним розвитком дизайнерської думки компанії. Про інтер’єр відомо мало. Судячи з рендерів, гран-турер отримає центральний екран медіасистеми з сенсорним дисплеєм.

Прем’єра електричного Polestar 5, який складе конкуренцію Audi E-Tron GT і Tesla Model S відбудеться в 2024 році. Розробники очікують, що новинка буде користуватися попитом у шанувальників спорткарів.

До цього часу шведська марка представить кросовер Polestar 3, а також крос-купе Polestar 4. Вартість останнього почнеться від 45 000 євро.

В кінці вересня компанія Polestar анонсувала відразу три нові моделі, який з’являться у продажу з 2022 по 2024 рік. Тоді Шведська марка представила майбутні новинки під покривалами.

Читайте також:  З'явилися подробиці про Toyota Prius наступного покоління

Джерело: Polestar