Політика

Резніков про атаку РФ: Захід відреагує жорстко

Олексій Резніков

Партнери України дали чітко зрозуміти, що Київ не залишиться наодинці з Москвою у разі вторгнення, наголосив міністр.

Міністр оборони України Олексій Резніков за підсумками переговорів з американським та британським колегами заявив, що дані розвідслужб трьох держав щодо нарощування військ РФ біля українського кордону збігаються. Про це у вівторок, 23 листопада, поінформувала прес-служба Міноборони.

“У нас були серйозні розмови, де ми чітко порівняли фактаж, який отримує наша та їхні розвідки. Зробили обмін інформацією між нашими розвідувальними агентствами – висновки однакові. Режим ризику нам зрозумілий”, – зазначив міністр.

Читайте також:  Ляшко розповів, коли в Україні введуть локдаун

Він наголосив, що держави-партнери України проведуть консультації на рівні Євросоюзу та НАТО, проте вже зараз вони дали чітко зрозуміти, що Київ не залишиться наодинці з Москвою у разі вторгнення.

За словами Резнікова, ідеться не про висловлення занепокоєння, а про “дуже жорстку реакцію” – від економічних і політичних санкцій до збільшення допомоги Україні безпосередньо технікою та озброєнням.

Зазначимо, напередодні про заплановані консультації щодо України на рівні НАТО повідомили й у Вашингтоні. Представник Держдепартаменту США Нед Прайс уточнив, що переговори, імовірно, відбудуться найближчим часом.