Авто

Всі нові будинки у Великій Британії оснастять зарядками для електрокарів

Зарядна станція

Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон анонсував нову стратегію країни щодо електромобілів, повідомляє видання The Driven. Основну увагу в ній збираються приділити розвитку інфраструктури, що повинно зробити експлуатацію електрокарів більш зручною для мас. Так, в рамках стратегії з 2022 року всі нові будинки і будівлі у Великобританії в обов’язковому порядку будуть оснащуватися зарядними станціями.

За розрахунками уряду, нові заходи посприяють збільшенню кількості зарядних станцій в країні на 145 тисяч щорічно. На сьогоднішній день у Великобританії діє приблизно 250 тисяч пристроїв, встановлених в житлових і в офісних будівлях.

Читайте також:  Дефіцит мікрочіпів вдарив по автовиробникам сильніше, ніж пандемія коронавірусу

Крім цього, вже побудовані великі будівлі, що піддаються реконструкції, також доведеться оснащувати точками зарядки. Торкнуться спрощення і систему оплати, яка стане безконтактною.

Джонсон назвав введення нової стратегії “переломним моментом”, підкресливши важливість адаптації економіки до “зеленої індустріальної революції”. Вона стане частиною масштабної програми, в рамках якої Британія повністю заборонить продавати нові автомобілі з ДВС з 2030 року.

Електрокари – вже не рідкість на островах, і їх популярність продовжує зростати. За підсумками жовтня “батарейні” машини зайняли 15,2 відсотка ринку, а їх продажі зросли на 73,1 відсотка в порівнянні з тим же місяцем 2020-го.

Читайте також:  Ford Ranger нового покоління в легкому камуфляжі показали на відео

Посприяв і недавній дефіцит бензину, який призвів до зростання кількості запитів про електромобілі в Інтернеті на 1600 відсотків.

Джерело: The Driven