Авто

Відео: скло Tesla Model 3 захистило водія від важкого каменю

Tesla Model 3

На Reddit з’явилося відео, наочно демонструє міцність скла електрокарів Tesla. На кадрах видно Біла Model 3 і загадковий чоловік, який чекає появи електромобіля на дорозі.

Коли Тесла наблизилася, він кинув важкий камінь прямо в лобове скло з водійської сторони. Як не дивно, воно залишилося ціле, чого не можна сказати про камінь: кинута брила, щільність якої, ймовірно, виявилася нижче щільності скла, розкололася на частини.

Пізніше стало відомо, що удар залишив на склі Model 3 лише невеликі тріщини, завдяки чому і водій залишився неушкоджений. Інших подробиць про інцидент немає, крім того факту, що він стався в Портленді, штат Орегон. Судячи з кадрів, чоловік, що напав на «Теслу», перебував у нетверезому стані.

Читайте також:  Rolls-Royce не планує відмовлятися від натуральної шкіри

Водієві пощастило відбутися легким переляком, проте “павутина” тріщин закрила огляд, і йому довелося зупинитися. На цьому відео закінчується: чи вдалося учасникам події поспілкуватися і якою була розв’язка, невідомо.

У жовтні виробник іграшок Mattel Creations вирішив поіронізувати над конфузом, що стався на прем’єрі Tesla Cybertruck. Він випустив конструктор із заздалегідь “розбитими” стеклами-відсиланням на невдалу презентацію, в ході якої вікно розбилося після удару сталевою кулею.