Технології

Електричний літак Rolls-Royce поставив світовий рекорд швидкості

Rolls-Royce

Літак, розроблений компанією Rolls-Royce, в рамках випробувань у Великобританії досяг швидкості в 623 км/ч.з такими характеристиками він може стати найшвидшим електричним літаком в світі.

Англійський бренд люкс-автомобілів довів, що вміє створювати рекордно швидкий транспорт. Новий літак, буквально просочений інноваціями, зміг побити світовий рекорд і подолати позначку в 600 км / год

Перший електросамолет англійського автовиробника люкс-автомобілів отримав назву Spirit of Innovation (Дух інновацій). З самого початку проектування компанія планувала зробити транспорт найшвидшим у світі-подолати позначку в 338 км/год, встановлену Siemens в 2017 році.

Читайте також:  Смарт-годинник Samsung наздоганяє Apple Watch за популярністю

Цей інноваційний транспорт приводиться в рух повністю електричною силовою установкою потужністю 500 К. С. (400 кВт) і батарейним блоком з 6000 елементів, який вважається самим енергоємним з коли-небудь вбудованих в літак. Spirit of Innovation завершив свої перші наземні випробування ще в березні, а у вересні пройшов перші льотні випробування, виконавши 15-хвилинний політ.

Після цього розроблений Rolls-Royce електросамолет перейшов в нову стадію тестування. Тепер Spirit of Innovation випробували на полігоні експериментальних літаків Міністерства оборони Великобританії Боскомб-Даун. Ці випробування завершилася, за даними Rolls-Royce, трьома світовими рекордами.

Серед них-підйом на висоту 3000 м за 202 секунди — менше попереднього рекорду на 60 секунд, — досягнення максимальної швидкості 555,9 км/год і її підтримання протягом 3 км, а також досягнення максимальної швидкості 532,1 км/год і її підтримання протягом 15 км.ці три світових рекорди були подані в Міжнародну федерацію аеронавтики для офіційної сертифікації. Також повідомляється, під час цих випробувань літак зміг розігнався до 623 км/год, що, за даними Rolls-Royce, швидше будь-якого електросамолета на планеті.