Технології

Ілон Маск передрік Землі ядерний апокаліпсис

Ілон Маск

Керівник компанії SpaceX Ілон Маск заявив, що людству потрібно прискорити свої зусилля з колонізації Марса. Це особливо актуально у зв’язку з глобальною зміною клімату, можливим ударами астероїдів або комет, падінням народжуваності і ризиком ядерного Армагеддону.

“Якщо почекати досить довго, то Земля стане непридатною для життя. Так що в кінцевому підсумку ми всі, очевидно, будемо мертві”, – заявив глава SpaceX під час виступу на спільному засіданні Ради з космічних досліджень і Ради з фізики та астрономії національних академій.

Читайте також:  NVIDIA програмно «поховала» понад двадцять застарілих відеокарт

На думку Маска, потрібно потенційно знизити можливі цивілізаційні ризики і зробити людство багатопланетним. Інакше люди можуть просто припинити своє існування як вид. Мільярдер погоджується з тим, що будівництво бази на Марсі буде дуже важким і небезпечним завданням, але порівняв цей процес з першими переходами через Атлантику і відкриттям Америки.

Глава SpaceX вважає, що ймовірність знищення всього живого на нашій планеті не нульова. Єдиний шанс зберегти людську цивілізацію-це колонізувати інші планети. Марс, на його думку, найбільш перспективна мета для цього.

На цьому тижні також оголосили, що перший орбітальний запуск корабля Starship від SpaceX буде проведено в січні 2022-го, хоча раніше плани були на цей рік. Потенційно саме він зможе транспортувати перших колоністів на Марс. Ілон Маск відзначає наявність серйозних ризиків при першому випробуванні пілотованого корабля багаторазового запуску. Однак у разі успіху це стане проривом для майбутніх космічних подорожей.

Читайте також:  Експерти iFixit оцінили ремонтопридатність MacBook Pro (2021) [ВІДЕО]

Starship включає в себе прискорювач Super Heavy, який зможе виводити на низьку навколоземну орбіту понад 100 тонн корисного вантажу.