Авто

Позашляховик Ford Bronco обзавівся адаптивною пневмопідвіскою

Ford Bronco

Рамний позашляховик Ford Bronco обзавівся адаптивною пневмопідвіскою. Американські фірми Vossen Wheels і AccuAir показали перший прототип Bronco з регульованим кліренсом на автошоу SEMA. Основою послужив всюдихід із заводським пакетом для офф-роуду Sasquatch. Відзначається, що пневмопідвіска сумісна зі штатними амортизаторами Bilstein і 35-дюймовими шинами, а також не заважає коректній роботі системи їздових режимів GOAT.

У нижньому положенні пневмопідвіски Ford Bronco змінюється до невпізнання, а між покришками із зовнішнім діаметром 35 дюймів і колісними арками залишається близько дюйма (25 міліметрів).

Читайте також:  Ford перевів на електрику 43-річний пікап F-100

Однак на бездоріжжі є можливість збільшити дорожній просвіт до 370 міліметрів, тобто перевага в прохідності перед звичайним Bronco з пакетом Sasquatch складе три дюйми (76 міліметрів).

За Налаштування адаптивної пневмопідвіски для Ford Bronco відповідає ательє AccuAir, і готове рішення для власників позашляховиків надійде в продаж навесні. Міняти дорожній просвіт можна буде з салону за допомогою спеціального пульта, причому підніматися і опускатися кузов зможе навіть на ходу.

Ford Bronco

Партнер AccuAir за проектом-американський виробник колісних дисків Vossen Wheels. Для Bronco розроблені антрацитові 20-дюймові колісні диски HF6-3, які вже можна замовити за ціною 749 доларів за штуку. Демонстраційні 20 – дюймові диски поєднуються з заводськими шинами Toyo Country MT, а ось для 22-або 24-дюймових «Воссенов» доведеться докупити низькопрофільні шини.

Читайте також:  Audi підвищила потужність найбільш безкомпромісних R8

З моменту дебюту Bronco пройшло без малого півтора року, і весь цей час Ford безперервно допрацьовує позашляховик і пропонує нові аксесуари. Наприклад, місяць тому стало відомо, що в 2022 модельному році у всюдихода з’явиться екстремальна версія Everglades c заводською лебідкою і шноркелем.