Авто

Черга за новою Toyota Tundra розтяглася на півтора роки

Toyota Tundra

Toyota Tundra нового, третього покоління успішно стартувала на американському ринку. Місцеві дилери відзначають, що за моделлю вже вишикувалися черги.

Так, за інформацією порталу Carsdirect.com, який посилається на мережу салонів Longo Toyota в Південній Каліфорнії, термін очікування поставок на деякі версії моделі вже розтягнулися на півроку: найдовше доведеться чекати Tundra TRD Pro — такі пікапи вже резервуються з терміном поставки 18 місяців.

Tundra змінила покоління у вересні цього року, а перші товарні автомобілі надійдуть в автосалони в США в грудні. Однак навіть тим, хто встиг оформити замовлення на пікап в перший день прийому заявок, доведеться почекати: завод Toyota не справляється з ажіотажним попитом на модель.

Читайте також:  Subaru представила перший серійний електрокар

Термін очікування становить від чотирьох до дев’яти місяців в залежності від комплектації, а Tundra TRD Pro, яка злегка відрізняється дизайном екстер’єру і технічними доопрацюваннями на зразок оригінальних амортизаторів Fox, іншими переднім стабілізатором поперечної стійкості і захистом днища, доведеться чекати півтора року, тобто як мінімум до 2023-го. Інформації про терміни поставки топової Tundra Capstone взагалі немає.

У США Tundra доступна з бітурбомотором V6 3.4, знайомим по Land Cruiser 300, який видає 394 кінські сили (попередній агрегат V8 розвивав 386 сил).

Привід-задній або жорстко підключається повний з понижуючою передачею. Також пропонується бензиноелектрична установка i-Force Max потужністю 443 кінські сили: вона складається з бензинової «шістки» і електромотора, вбудованого між двигуном і 10-діапазонним автоматом.

Читайте також:  Honda HR-V нового покоління дістався до Європи

Найдоступніша версія Toyota Tundra коштує від 35 950, причому у вартість не входить оплата доставки пікапа з заводу до дилерського центру. У порівнянні з моделлю попереднього покоління Тундра подорожчала на 1,9 тисячі доларів.

Джерело: carsdirect.com