Авто

Американська влада нарешті узаконила адаптивні фари

Mercedes-Benz S-Class

Президент США Джо Байден підписав розроблений конгресменами новий законопроект про транспортну інфраструктуру. Він має на увазі виділення з бюджету трильйона доларів на модернізацію автомобільних доріг, мостів, залізниць та інших елементів транспортної системи країни.

Але чи не найважливішим пунктом закону є скасування правила 54-річної давності, яке досі не дозволяло автовиробникам застосовувати в США адаптивні фари.

Неймовірно, але факт-сучасна матрична і піксельна світлодіодна оптика досі була заборонена в США через бюрократичну формальність. Навряд чи хтось посперечається з тим, що технологія адаптивного освітлення є надзвичайно корисною — такі фари можуть висвітлювати узбіччя, підсвічувати повороти або навіть проектувати на дорогу різні символи, а ще вони фактично об’єднують звичні «ближній» і «дальній» режими освітлення, оскільки здатні працювати в «далекому» світлі, вибірково затемнюючи зустрічні автомобілі, щоб не засліплювати їх водіїв.

Читайте також:  Дизайнер оригінального Lamborghini Countach "не схвалив" відроджену модель

Саме цей пункт несподівано виявився проблемою в США-правило, прийняте в 1967 році, забороняє одночасну роботу «ближнього» і «далекого» світла.

Через це сучасна оптика головного світла досі була в США поза законом, оскільки адаптивне світло формально не відповідало чинним вимогам законодавства до світлових приладів.

Автовиробники змушені були програмно деактивувати всі розумні алгоритми роботи фар для американського ринку, перетворюючи їх в більш архаїчні світлові прилади.

Тепер всі перешкоди нарешті зняті-правда, в законі наголошується, що ця поправка повинна вступити в силу «не пізніше, ніж через два роки після підписання закону».