Технології

Лабораторія Motorola створюватиме особливі технології та гаджети

Motorola

Motorola відкрила в Чикаго нову дослідницьку лабораторію Motorola 312 Labs. Там провідні експерти в галузі науково-дослідної діяльності, проектування та інжинірингу будуть створювати унікальні інноваційні продукти, які докорінно відрізняються від наявних на ринку.

Motorola і її материнська компанія Lenovo збираються посилити R&D-напрямок (науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи) і розробили для цього трирічний стратегічний план.

Важлива роль в ньому відведена саме Motorola 312 Labs. Новий підрозділ вивчатиме екосистеми майбутнього, еволюцію метавселенной, унікальні форм-фактори мобільних і носяться пристроїв, розвивати технології відображення доповненої і віртуальної реальності.

Читайте також:  Apple змусить розробників ПЗ «відв'язувати» користувачів від додатків

“Група Motorola 312 Labs наділена унікальними можливостями, оскільки її місія полягає у вивченні невідомого дослідницькою командою, що володіє досвідом і знаннями, для втілення концепції в реальність. Ми розуміємо потреби споживачів, адже в чому сенс технічного прориву, якщо він нічого не означає Для людей? Це ключовий напрямок роботи для нас, коли ми говоримо про мобільні технології майбутнього”,— заявив віце-президент по продуктам Motorola Ден Дері.

Вказується, що Motorola 312 Labs повинна не розвивати існуючі технології і проекти, а повністю їх переосмислити і розробити нові унікальні мобільні пристрої майбутнього, несхожі на сучасні гаджети.