Технології

iPad допоміг врятувати батька та дочку після авіакатастрофи

iPad

Рятувальники з Пенсільванії змогли знайти і врятувати двох людей після авіакатастрофи. Визначити їх місце розташування допоміг планшет iPad. Стверджується, що без цього результат історії міг бути трагічним.

Одномоторний літак Сеѕѕпа 150 вилетів з міжнародного аеропорту Вілкс-Барре Скрантон в містечку Піттстон. На борту перебував чоловік-пілот і його дочка. Незабаром після вильоту літак зник з радарів. Негайно була розгорнута рятувальна операція.

Пошуки тривали протягом п’яти годин. Регіон обстеження був прив’язаний до останнього відомого місцезнаходження літака. Швидко темніло, а погода була холодна і сніжна. Пошуки не увінчалися успіхом. Після того як вдалося з’ясувати особу пілота, рятувальники змогли зв’язатися з його дружиною і отримати номер мобільного телефону цієї людини.

Читайте також:  Avast викрила велику шахрайську кампанію в Google Play

З’ясувалося, що у дочки пілота є iPad, на який можна відправляти сигнали (ймовірно, мова про мобільний зв’язок). Це дозволило рятувальникам обчислити точні координати постраждалих в авіакатастрофі і відшукати їх. Чоловікові і дівчинці дивом вдалося вижити, вони відбулися лише незначними травмами, але дуже сильно замерзли, а у дівчинки практично настало переохолодження.

Начальник волонтерської компанії Bear Creek Джеймс Серафін, який брав участь у пошуках, заявив, що це справжнє диво — що батько і дочка вижили в такій авіакатастрофі і їх вдалося швидко знайти.