Технології

Джефф Безос: люди народжуватимуться в космосі і літатимуть на Землю у відпустку

Дитина в космосі

Мільярдер і власник аерокосмічної компанії Blue Origin Джефф Безос виступив на конференції Ignatius Forum 2021. Там засновник Amazon розповів про своє бачення нашого майбутнього. За його словами, через кілька поколінь космос стане рідною домівкою для людей.

Безос вважає, що через кілька сотень років основна маса людей буде жити в космосі в гігантських плаваючих циліндрах, здатних вмістити до мільйона чоловік. Там вийде повністю відтворити земну гравітацію і звичну нам природу.

“Протягом століть багато людей будуть народжуватися в космосі, це буде їх перший будинок. Вони народяться в цих колоніях, будуть жити в цих колоніях, а потім відвідають Землю так само, як ви відвідали б, наприклад, Єллоустонський Національний парк», — сказав Безос.

Читайте також:  Sony зареєструвала патент для боротьби з виробниками панелей

Бізнесмен послідовно просуває свою концепцію створення колоній в космосі. Ще в 2019 році Blue Origin представила свій концепт циліндричної колонії для землян довжиною в три милі. Автори розраховують на створення штучної гравітації і унікального природного середовища. Велику кількість територій виділять під сільськогосподарські потреби. Нульову гравітацію залишать лише в деяких місцях в розважальних цілях.

Варто відзначити, що нещодавно Джефф Безос заявив про намір запустити загальнодоступну космічну станцію вже до кінця поточного десятиліття.